TV JOJ 24 Podcast

Podcasty TV JOJ. Aktuálne udalosti, diskusie s hosťami, názory reportérov.

Listen on:

  • Apple Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify
  • Amazon Music

Episodes

13 hours ago

Tisícky obetí si vyžiadali zemetrasenia v Turecku a Sýrii. Pre seizmológov však neboli až takým prekvapením. Prečo, to sa dozviete v rozhovore s Jánom Madarásom z Ústavu vied o Zemi SAV a moderátorom TV JOJ Jánom Mečiarom.

2 days ago

Milánske derby odtajnilo rébus: Milan Škriniar je aj po oznámení prestupu do PSG členom základnej zostavy Interu. Síce bez pásky, ale opäť s výborným výkom a víťazstvom 1:0 nad AC. Naháňačka Interu za Neapolom Stana Lobotku ale bude náročná, SSC zdolal Speziu a stále má na čele 13-bodový náskok. Barcelona pred Realom v La Lige 8-bodový, ale v nemeckej Bundeslige je prvých šesť tímov "nasekaných" v šiestich bodoch... V Anglicku zakopli prví dvaja a počas víkendu sa prví dvaja stretnú v našej najvyššej súťaži: DAC privíta Slovan a môže ho bodovo dostihnúť. Dnes vo futbalovom podcaste s novým názvom "Prvá liga" debatovala dvojica Marek Svátek - Branislav Tesák.

3 days ago

O transplantáciách a darcovstve s odborníkmi aj s mamou, ktorá stála pred otázkou darcovstva. Dnes hovorí, že jej Hanka chcela byť lekárkou, a dnes lieči z neba. Pán Andrej zase popisuje, aké je to čakať na orgán a jeden dôležitý telefonát.

4 days ago

Pijú Slováci falošné víno? Minuloročné odbery veterinárov potvrdili nekalé praktiky niektorých vinárov. Nepoctivci za slovenské víno vydávajú lacné vína dovezené zo zahraničia. Cech vinárov a vinohradníkov sa rozhodol proti tomuto nekalému fenoménu bojovať. Reportér Samuel Migaľ sa na túto tému porozprával s kancelárom Cechu a primátorom hlavného mesta vína, Pezinka, Romanom Mácsom.

5 days ago

Komentátori denníka SME Peter Tkačenko a TV JOJ Arpád Soltész mudrujú pri káve o vrstvách slovenskej politickej žumpy.

6 days ago

Hučanie, pískanie, šumenie v ušiach. Ľudia, ktorí majú ušný šelest - tinnitus to často opisujú ako veľmi nepríjemný vnem. Príčina sa, žiaľ, nezistí až v 90 percentách prípadov. Tinnitus však nie je ochorenie, je to príznak, tvrdí primárka foniatrického oddelenia UNB MUDr. Ľubica Šuchová. Koho tinnitus postihuje, ako mu môžeme predísť, čo naň nefunguje a čo sa s ním dá robiť?

7 days ago

Najrýchlejší Slovák Ján Volko sa rozrozprával o svojich športových úspechoch a skúsenostiach. A nie len o nich. Prezradil nám aj, kedy naposledy šprintoval v mimo atletickom živote, aké sú jeho koníčky a či by si trúfol na výmenu oleja vo svojom aute.

Tuesday Jan 31, 2023

Boj s energetickou krízou a brutálnym zdražovaním sa štát rozhodol sanovať rôznymi daňami. Podľa ekonómov často bez rozmyslu, či akejkoľvek analýzy. Asi najvypuklejším príkladom nápadov Igora Matoviča, ako ministra financií, je takzvaná daň z rúry v prípade pološtátnej firmy Eustream. Spoločnosť pre nižšie objemy plynu z Ruska na ňu nemá a novelu vetovala aj prezidentka. Táto aj ďalšie ad hoc dane sú veľmi zlou vizitkou pre celé Slovensko. Prečo, a ako by sa štát riadiť mal, sme sa rozprávali s analytikom INESS, Radovanom Ďuranom.

Monday Jan 30, 2023

Prestup do parížskeho St. Germain už potvrdil aj samotný Milan Škriniar. Či odíde z Interu Miláno už v tomto prestupovom okne, alebo až v lete a čo bude pre zainteresované strany najlepšie - o tom sa bavili naši futbaloví redaktori Marek Svátek, Radovan Ležovič a Branislav Tesák. Ale aj o tom, či už Stano Lobotka s Neapolom definitívne smeruje za majstrovským titulom. Aj o európskom šampionáte do 21 rokov, ktorý bude v roku 2025 na Slovensku, a tiež o pohyboch v kádri majstrovského Slovana Bratislava, z ktorého v zime zatiaľ viac hráčov odišlo a vrátili sa iba tí z hosťovaní.

Zelená kométa

Sunday Jan 29, 2023

Sunday Jan 29, 2023

Z hlbín slnečnej sústavy k nám prišiel nečakaný návštevník - zelená kométa. Možno práve vďaka takýmto návštevám je dnes na Zemi život a vy si vďaka nim môžete vypočuť ďalší vesmírny podcast s riaditeľom Hvezdárne a planetária Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci, Karolom Petríkom. Tentoraz o kométach.

Image

Your Title

This is the description area. You can write an introduction or add anything you want to tell your audience. This can help potential listeners better understand and become interested in your podcast. Think about what will motivate them to hit the play button. What is your podcast about? What makes it unique? This is your chance to introduce your podcast and grab their attention.

Copyright 2022 All rights reserved.

Podcast Powered By Podbean

Version: 20221013