TV JOJ 24 Podcast

Podcasty TV JOJ. Aktuálne udalosti, diskusie s hosťami, názory reportérov.

Listen on:

  • Apple Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify
  • Amazon Music

Episodes

7 hours ago

Skúste si tipnúť ako rýchlo sa menia hokejové pravidlá. Odpoveď komentátora a analytika Rastislava Konečného neprezradíme, no faktom je, že sa vlastne on a jeho kolegovia musia neustále učiť. A Michal Hlinka priznáva, že ani v ich silách a ani v silách hráčov nie je niekedy vedieť všetky. S oboma bývalými hokejistami sme rozoberali aj to, prečo aj dnes pri toľkých kamerách a vyspelej počítačovej technike môže nastať situácia, ktorú nie je možné stopercentne rozhodnúť a vždy ostane niekto nespokojný. Ale aj to, prečo analytici niekedy pri vysvetľovaní hokejových situácií nakreslia obrázky, ktoré rozosmejú. A dozviete sa aj to, že čo im niekedy počas komentovania zápasov píšu fanúšikovia i čo by dopriali trénerovi Craigovi Ramsaymu na blížiacom sa svetovom šampionáte v Česku.

2 days ago

Domáce násilie zvonka nevidíme. Zažívajú ho len tí, ktorí sú nim zasiahnutí, a to často potichu za zatvorenými dverami miesta, v ktorom by sme sa mali cítiť komfortne. Ako si narcis vyberá svoje obete i ako od neho odísť rozoberala v podcaste Na nervy psychologička Lenka Sarnecká s redaktorkou Nicol Richterovou.

3 days ago

Real Madrid prežil šialený, ale mimoriadne úspešný týždeň. V LM vyradil Manchester City a následne zvíťazil aj v El Clasicu. Najväčšie derby sa hralo aj na Slovensku. Prvý polčas patril Spartaku, ten druhý zasa Slovanu. Belasí odchádzali z Trnavy s troma bodmi. V Anglickom pohári písalo krásny príbeh Coventry, veľmi smolne ale vypadlo s nevýrazným Manchestrom United. Gólmi nás potešili Vavro i Haraslín. Podcast Prvá liga s Radom Ležovičom, Braňom Tesákom a Marekom Svátekom.

4 days ago

Hovorí sa, že reprezentovať Slovensko je česť a pre hráča splnený sen. Ale je to povinnosť alebo môže hráč pozvánku odmietnuť? Aj o tom sme sa rozprávali s bývalým reprezentantom Slovenska, strieborným a bronzovým medailistom z majstrovstiev sveta Richardom Kapušom. Rozoberali sme prečo sú vždy otázky okolo toho koľko hráčov z extraligy a z ktorých klubov by malo byť v reprezentácii a či naozaj v minulosti existovali slovanistická, košická či trenčianska klika, ktoré vládli v kabíne. Účastník celkovo 7 svetových šampionátov a dvoch olympiád bude jedným z hostí v štúdiu JOJSPORT počas blížiaceho sa hokejového sviatku, na ktorý sa teší. A to pred niekoľkými týždňami po odchode zo Slovanu Bratislava, o ktorom po prvý raz prehovoril, na hokej úplne stratil chuť.

5 days ago

Vozil Nórov, Kórejcov aj Slovákov. V škandinávskej krajine sa mu zapáčilo natoľko, že sa tam pravidelne vracia ako šofér autobusu a dokonca o jeho zážitkoch napísal aj niekoľko kníh s humorom sebe vlastným. Dnešným hosťom v podcaste JOJ24 bol šofér a spisovateľ, Ondrej Sokol, rozprával sa s ním náš redaktor, Martin Nagy.

6 days ago

Komentátori denníka SME Peter Tkačenko a TV JOJ Arpád Soltész mudrujú pri káve o vykosťovaní bezstavovcov.

7 days ago

Rakovina hrubého čreva je jednou z najčastejších ochorení Slovákov a v jej výskyte sme žiaľ medzi prvými na svete. Čo za tým je? Ako sme na tom so stravou a prevenciou? Ako vyzerá kolonoskopia, prečo sa jej netreba báť a ako sa na ňu pripraviť? Čo všetko nám pri nej môžu zistiť a kedy treba s týmto vyšetrením začať, sa s redaktorkou  JOJzdravie Marcelou Fuknovou rozprával gastroenterológ, profesor MUDr. TIBOR HLAVATÝ, riaditeľ Polikliniky Bezručova v Bratislave.

Wednesday Apr 17, 2024

Ak si v lietadle zapálite, v lepšom prípade sa ocitnete na zozname pasažierov, ktorí danou aerolinkou už do vzduchu nevzlietnu. Prečo chodia cestujúci bosí na toalety v lietadle a dokáže letuška odrodiť dieťa počas letu? To všetko a ešte viac zaujímavých informácií o práci v oblakoch prezradili redaktorovi Michaelovi Grežďovi jeho hostia, letuška Monika Galbavá a steward Matúš Svitok v Podcaste 24.

Monday Apr 15, 2024

V našej lige sú dôležité otázky zodpovedané - majstrom sa stal už v predstihu piatich kôl Slovan, najvyššiu súťaž naopak opustia Zlaté Moravce. Kým belasí vyhrávajú tituly so železnou pravidelnosťou, v Nemecku triumfoval Leverkusen vôbec prvýkrát. Boje o tituly vrcholia aj v Anglicku, Španielsku i Česku. Za riekou Moravou sa tešia, že víťaz ich ligy sa predstaví priamo v skupine Ligy majstrov. Podcast Prvá liga s Radom Ležovičom, Braňom Tesákom a Marek Svátekom.

Čo na mužskú potenciu?

Sunday Apr 14, 2024

Sunday Apr 14, 2024

Veru budete sa diviť, ale odpoveď je trúdie mlieko! Vysvetlenie o prírodnej modrej pilulke z tak maličkého, no užitočného hmyzu priniesol chovateľ včiel – Bc. Martin Cvacho. Redaktorke Top Star – Simone Halamíčkovej prezradil aj to, že včely dokonca kradnú! Náučný podcast JOJ 24 prinesie aj zaujímavosti, ktoré ste o nich možno nevedeli. Napríklad, že bzukot, ktorý počujete, keď sa k vám blíži včela je pohyb jej krídel – 11 400 kmitov za minútu (180 za sekundu).

Image

Your Title

This is the description area. You can write an introduction or add anything you want to tell your audience. This can help potential listeners better understand and become interested in your podcast. Think about what will motivate them to hit the play button. What is your podcast about? What makes it unique? This is your chance to introduce your podcast and grab their attention.

Copyright 2022 All rights reserved.

Podcast Powered By Podbean

Version: 20240320